Zepter Starachowice

THERAPY AIR® ION

 
 OPIS

Therapy Air iON Absolutnie niezrównany system oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń z innowacyjnym MODUŁEM GENERUJĄCYM JONY UJEMNE - Therapy Air iON.

 

Wysoka jakość wykonania, nowoczesna technologia, piękno i prostota użytkowania. System opiera się na przełomowej technologii, mającej na celu utrzymanie, użytkowanych przez nas pomieszczeń w czystości i aby uczynić je miejscem bezpiecznym dla zdrowia. Therapy Air® iOn jest urządzeniem, na które czekałeś! Rozwiązania zastosowane w urządzeniu, wykorzystują naturalne mechanizmy. Therapy Air® iOn to urządzenie: wielofunkcyjne, zaawansowane technologicznie, stylowe i przyjazne dla użytkownika. Pozwoli cieszyć się czystym powietrzem wokół Ciebie.

Najlepsza technologia - najlepsze efekty

Specjaliści firmy Zepter International, eksperci i technicy zaprojektowali i stworzyli innowacyjne urządzenie w trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny!
Technologia systemu Therapy Air® iOn oparta jest na wysoce zaawansowanej technologii, zdolnej do zwalczania różnego rodzaju zagrożeń dla Twojego oddechu i zdrowia. Jedną z głównych cech Therapy Air® iOn jest jego niesamowita wydajność i technologia, która bazuje na najprostszym, bezpośrednim sprzężeniu z użytkownikiem. Twoje indywidualne ustawienia mogą być zaprogramowane za pomocą jednego przycisku.

Therapy Air® iOn jest idealnym rozwiązaniem, by utrzymać pomieszczenia, w których spędzamy najwięcej czasu, w czystości i uczynić je bezpiecznymi dla naszego zdrowia, gdyż jego filtry oczyszczają powietrze i wzbogacają je jonami ujemnymi.

Działanie tego niezawodnego systemu oczyszczania jest jeszcze bardziej skuteczne, dzięki właściwościom jonów ujemnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bonus 

 

zapytaj o cenęTherapyAir Ion

 


 

therapyion   

Działanie tego niezawodnego systemu oczyszczania jest jeszcze bardziej skuteczne, dzięki właściwościom jonów ujemnych.

To mocne urządzenie składa się z:

 • pięciopoziomowego systemu filtrów
 • generatora jonów ujemnych

działających spójnie, w celu zapewnienia czystego, nieskażonego powietrza.

5 filtrów, Unikalna bariera
Therapy Air® iOn firmy Zepter składa się z 5 różnych filtrów oczyszczających powietrze: 
  

 • filtr antystatyczny ((Pre-Electrostatic);
 • filtr antybakteryjny (Medium);
 • filtr HEPA;
 • filtr anty-alergiczny (AG Allergy);
 • filtr z węglem aktywnym (AC Deodorant).


Wszystkie filtry są umieszczone w specjalnym pojemniku i dopasowane do siebie tak, by tworzyć efektywny system. Zajmują mało miejsca i mogą być z łatwością wyjęte. Natychmiast po przejściu przez system 5 filtrów, które zachowują się jak nieprzepuszczalne bariery, wszystkie zarazki z powietrza są eliminowane.

1 - FILTR ANTYSTATYCZNY
(Pre-Electrostatic Filter) eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśni, włosów, łupieżu, sierści zwierząt itd.

2 - FILTR ANTYBAKTERYJNY
(Medium Filter) usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie większe od 1 mikronu, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok.

3 - FILTR HEPA
 (HEPA Filter) eliminuje najmniejsze cząsteczki kurzu i dymu tytoniowego podczas, gdy antybakteryjny tiabendazol (organiczny anty bakteryjny związek chemiczny) usuwa bakcyle, pleśń i zarazki w celu powstrzymywania ryzyka infekcji.

4 - FILTR ANTYALERGICZNY
(AG Allergy Filter) jest kompozycją srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika, który jest szczególnie skuteczny w walce z bakterią Legionella (Legionella bakcyl), która jest szkodliwa dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, które są skutecznie wykorzystywane w walce z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i eliminowaniu przyczyn alergii, wirusem grypy i bakteriami.

5 - FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM
(AC Deodorant Filter) eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną woń dzięki atrybutowi, jaki posiada polegającym na wysokim wchłanianiu.

Te specjalne filtry nie pozwalają na przenikanie zanieczyszczeń co sprawia, że urządzenie uwalnia jedynie czyste powietrze. Oczyszczone powietrze dodatkowo przechodzi przez moduł zawierający generator jonów, miejsce nasycone jonami ujemnymi.

THERAPY AIR ION PWC-570

Działanie Oczyszczające

Ciche i efektywne, urządzenie Therapy Air® iOn to urządzenie, którego zaawansowany mechanizm i specjalne indywidualne komponenty umożliwiają pracę w bardzo cichym trybie:

 • wentylatory zasysają powietrze i przepuszczają je do systemu filtrów;
 • oczyszczone powietrze przechodzi przez generator ujemnych jonów i jest nimi wzbogacane;
 • gdy koncentracja jonów ujemnych jest wystarczająco wysoka, ujemne jony i pozytywnie naładowany kurz i mikrobiologiczne cząsteczki unoszące się w powietrzu wzajemnie się przyciągają;
 • cząsteczki kurzu stają się cięższe i zanim opadną na podłogę są całkowicie eliminowane przez system filtrów Therapy Air® iOn;
 • oczyszczone powietrze jest uwalniane do otaczającej atmosfery.

 

 

 

 

 

images

 

 

 

 

FILTER ANTYSTATYCZNY
ANTYSTATYCZNY FILTR


FILTER ANTYBAKTERYJNY
FILTR ANTYBAKTERYJNY


FILTER HEPA
FILTR HEPA


FILTER ANTYALERGICZNY
FILTR ANTY-ALERGICZNY


FILTER WĘGLO-AKTYWUJĄCY
FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM

 

 

   

 

 

 

 

 

Therapy Air iOn, firmy Zepter, ostatnia innowacja umożliwiająca Ci oddychać pełną piersią

 

System oczyszczania powietrza, wykorzystujący jony, dające Ci czyste, wolne od zarazków powietrze a wraz z mocą 5 filtrów stworzą zdrowszą atmosferę i zdrowsze otoczenie.

 

 

 

 

 children          

 

 

 

 

        Ulotka w pliku PDF - TherapyAir_iOn_CHILDREN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

elderly

                      

        

 

 

 

         Ulotka w pliku PDF - TherapyAir_iOn_ELDERLY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fitnes

 

 

 

 

 

        Ulotka w pliku PDF - TherapyAir_iOn_FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
    FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

...