Zepter Starachowice

 

 03

  Okulary Bioptron z Fulerenem

Polecamy noszenie okularów Bioptron z domieszką fulerenu jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych ponieważ: • blokują promieniowanie UV • blokują wysokoenergetyczne niebieskie światło słoneczne. • chronią przed szkodliwą częścią światła niebieskiego emitowanego przez ekrany LCD i LED Rekomendujemy je dla możliwego efektu relaksującego i lepszego podejmowania decyzji.

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 01

Medolight BluDoc

MEDOLIGHT BluDoc jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które rozumieją konieczność stałej troski o zdrowy wygląd skóry. Innowacyjność zawiera się w unikatowej kombinacji długości fal i ich częstotliwości z naukowo uzasadnionymi procedurami kosmetycznymi.

 

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

medolight

ZES-M Medolight - urządzenie do światłoterapii

 

Medolight by Bioptron służy do zwalczania bólu, przyspieszania leczenia, redukcji stanów zapalnych i profilaktyki chorób. Przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Badania kliniczne potwierdziły, że bezpiecznie uśmierza bóle stawów i mięśni, zwiększa cyrkulację krwi, stymuluje odporność organizmu, poprawia metabolizm, wspomaga zapobieganie chorobom sercowo-naczyniowym i przyczynia się do uzyskania optymalnego samopoczucia. Działa bezboleśnie, jest prosty i w 100% bezpieczny.

 

bookSZCZEGÓŁY

 

 

 

 

wyciskarka

 

 

WYCISKARKA MOREJUICEPRESS TO WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA SOKOWIRÓWKA

Wyciskarka Zepter More Juice Press nie miele składników jak zwykła sokowirówka, ale wyciska je, dając więcej soku i zatrzymując więcej wartości odżywczych. Innowacyjne wolne działanie wyciskarki zapewnia do 6 razy więcej witamin i enzymów niż w soku zrobionym w tradycyjnej sokowirówce.

 

bookSZCZEGÓŁY


medall neowosc 

 

BIOPTRON MedAll

Nowy model lampy BIOPTRON MedAll !!!

Urządzenie zostało zaprojektowane do użytku w domu, w szpitalach i w centrach terapeutycznych. Urządzenie to jest łatwe w obsłudze dla każdego, a dla wygody wyposażone jest w elektoniczny panel kontrolny do ustawiania i odmierzania czasu zabiegu.

 

bookSZCZEGÓŁY