Zepter Starachowice

   Zepter Medical 

medical gl

 

Innowacyjne urządzenia medyczne oraz produkty do pielęgnacji zdrowia i urody, powszechnie stosowane zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak rownież jako metody

leczenia. To produkty wyznaczające nową granicę w dziedzinie troski o zdrowie i pielęgnacji urody.

 

Nazwa kategorii Opis

bioptron kat min

SYSTEM TERAPII ŚWIATŁEM BIOPTRON

 

Rewolucyjny przełom w medycynie: System Terapii Światłem BIOPTRON.

 

BIOPTRON to testowane klinicznie urządzenie medyczne, wykorzystywane w leczeniu ran, łagodzeniu bólu, leczeniu problemów i schorzeń dermatologicznych oraz Sezonowego Zaburzenia Nastroju (SAD). Metoda ta może być stosowana zarówno u dorosłych jak i u dzieci i noworodków.

 

Doskonale sprawdza się i jest szeroko stosowana także w kosmetologii.

 

więcej...

therapy mini

THERAPY AIR, SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA

 

 

Zdrowe rozwiązanie problemu zanieczyszczenia powietrza!

 

Chroń swoje zdrowie i zadbaj o dobre samopoczucie. System oczyszczania powietrza Therapy Air eliminuje zanieczyszczenia z powietrza w pomieszczeniach zamkniętych,

niszczy wirusy, bakterie i pleśń, które unoszą się w powietrzu w naszym otoczeniu.

 

 

 

więcej...

 

 

 

   Zepter Home Art

homeart glowna

Kolekcja Masterpiece to unikatowy, opatentowany na całym świecie system przeznaczony do zdrowego, ekonomicznego,szybkiego gotowania, przygotowywania potraw, a także bezpiecznego przechowywania żywności oraz eleganckiego serwowania dań. Zepter Home Art to połączenie wizji i tradycji, z technologią przyszłości.

 

Nazwa kategorii Opis

naczynia mini

 

NACZYNIA MASTERPIECE- UNIKATOWY I OPATENTOWANY PRZEZ FIRMĘ ZEPTER SYSTEM PRZEZNACZONY DO ZDROWEGO GOTOWANIA

 

 

Rewolucyjny system, umożliwiający gotowanie w systemie wielopoziomowej piramidy. Zaprojektowany tak, abyś mógł gotować bez dodawania soli, wody czy tłuszczu.

Tak przygotowywana żywność zachowuje naturalny aromat, witaminy i wartości odżywcze. Ponadto potrawa jest mniej kaloryczna, zawiera mniej tłuszczu, przez co jest zdrowsza.

 

 

 

więcej...

 

vacsy mini

VACSY - SYSTEM PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI

 

 

Vacsy to opatentowany system przechowywania próżniowego, stosowany na całym świecie, przeznaczony do pakowania produktów spożywczych - surowych i gotowanych, dzięki któremu zachowują one naturalne właściwości i witaminy.

 

 

więcej...

mini

Mixsy


Wielofunkcyjny mikser kuchenny, dzięki któremu zaoszczędzisz swój...

 

 

 

 

 

więcej...

 

 

 

 Zepter Home Care

home care glowna

Rewolucyjne urządzenia, umożliwiające szybkie sprzątanie, dezynfekcję i czyszczenie. Zaprojektowane z myślą o tym, aby oczyścić Twój dom i uczynić z niego zdrowe

i bezpieczne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

 

 

 

Zepter Kosmetyki

cosmetics homepage-topbanner

 

Technologicznie zaawansowane szwajcarskie kosmetyki pielegnacyjne oraz linia kosmetyków do makijażu, stworzone w oparciu o aktywne składniki, które dbają o Twoją urodę oraz zapobiegają efektom przedwczesnego starzenia się skóry, stworzone w imię troski o Twoje zdrowie i urodę.

bonus

 

Nazwa kategorii Opis
ladanza mini

LA DANZA, RECEPTA NA MŁODY WYGLĄD

 

 

W tej ekskluzywnej serii Zepter Cosmetics, jak w tańcu połączono naturalne składniki, szczególnie cenne w pielęgnacji skóry. Kosmetyki linii La Danza przeznaczone są dla skóry dojrzałej. Zwalczają oznaki jej przedwczesnego starzenia się i zmęczenia. Oparte na aktywnych wyciągach roślinnych, pomagają skórze w zachowaniu lub odzyskaniu młodego wyglądu. La Danza proponuje wysokiej jakości naturalne surowce roślinne, których skuteczność została potwierdzona naukowo.

 

 

 

Wejdź do katalogu..

swissological mini

SWISSO LOGICAL, ECHINACEA ZDRADZIŁA NAM TYSIĄC I JEDNĄ TAJEMNICĘ

 

 

Linia pielęgnacyjna Swisso Logical powstała na bazie składników pochodzenia roślinnego oraz ekstraktu z echinaceii, rosnącej w Aplach. To linia, która odpowiada na potrzeby wszystkich członków rodziny: Skincare, Active Spa, Baby i Philip for Men. Swisso Logical Exxxtra make-up. To najwyższej jakości składniki, które dodadzą Twojej skórze piękna jednocześnie ją pielęgnując.

 

 

 

Wejdź do katalogu..

swissnature mini

SWISS NATURE, OCHRONA TWOJEJ SKÓRY POCHODZI OD KRÓLOWEJ KWIATÓW:

SZAROTKI ALPEJSKIEJ

 

 

 

Swiss Nature - pielęgnacja skóry i ochrona przeciwsłoneczna.
Ekstrakt ze świeżej szarotki stanowi koktajl antyoksydacyjnych oraz ujędrniających substancji, które chronią przed wolnymi rodnikami wytworzonymi przez promienie UV, dym oraz zanieczyszczenie środowiska.

 

 

 

Wejdź do katalogu..